babelfish - en to sr@ijekavian translation catalogue (37 entries)

en: Translate Web Page
sr@ijekavian: Превођење веб странице

en: Translate Web &Page
sr@ijekavian: Преведи веб &страницу

en: &English To
sr@ijekavian: &Енглески на

en: &French To
sr@ijekavian: &Француски на

en: &German To
sr@ijekavian: &Њемачки на

en: &Greek To
sr@ijekavian: &Грчки на

en: &Spanish To
sr@ijekavian: &Шпански на

en: &Portuguese To
sr@ijekavian: &Португалски на

en: &Italian To
sr@ijekavian: &Италијански на

en: &Dutch To
sr@ijekavian: &Холандски на

en: &Russian To
sr@ijekavian: &Руски на

en: &Chinese (Simplified)
sr@ijekavian: &кинески (поједностављени)

en: Chinese (&Traditional)
sr@ijekavian: кинески (&традиционални)

en: &Dutch
sr@ijekavian: &холандски

en: &French
sr@ijekavian: &француски

en: &German
sr@ijekavian: &немачки

en: &Greek
sr@ijekavian: &грчки

en: &Italian
sr@ijekavian: &италијански

en: &Japanese
sr@ijekavian: &јапански

en: &Korean
sr@ijekavian: к&орејски

en: &Norwegian
sr@ijekavian: нор&вешки

en: &Portuguese
sr@ijekavian: &португалски

en: &Russian
sr@ijekavian: &руски

en: &Spanish
sr@ijekavian: &шпански

en: T&hai
sr@ijekavian: тај&ландски

en: &Arabic
sr@ijekavian: &арапски

en: &English
sr@ijekavian: &енглески

en: &Chinese (Simplified) to English
sr@ijekavian: &Кинески (поједностављени) на енглески

en: Chinese (&Traditional) to English
sr@ijekavian: Кинески (&традиционални) на енглески

en: &Japanese to English
sr@ijekavian: &Јапански на енглески

en: &Korean to English
sr@ijekavian: К&орејски на енглески

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
sr@ijekavian: Лош УРЛ

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
sr@ijekavian: УРЛ који сте унијели није добар, исправите га и покушајте поново.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service, which may fetch the insecure version of the page.
sr@ijekavian: Гледате ову страницу преко безбедне везе.<nl/><nl/>УРЛ странице ће бити послат преводилачком сервису на вези, што може добавити небезбедну верзију странице.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
sr@ijekavian: Упозорење о безбедности

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavian: &Алатке

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@ijekavian: Додатна трака
