imgalleryplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
sr@ijekavian: Стварање галерије слика

en: Create
sr@ijekavian: Направи

en: Image Gallery for %1
sr@ijekavian: Галерија слика за %1

en: Look
sr@ijekavian: Изглед

en: Page Look
sr@ijekavian: Изглед странице

en: &Page title:
sr@ijekavian: &Наслов странице:

en: I&mages per row:
sr@ijekavian: &Сликâ по врсти:

en: Show image file &name
sr@ijekavian: Прикажи &име фајла слике

en: Show image file &size
sr@ijekavian: Прикажи &величину фајла слике

en: Show image &dimensions
sr@ijekavian: Прикажи &димензије слике

en: Fon&t name:
sr@ijekavian: Име &фонта:

en: Font si&ze:
sr@ijekavian: Ве&личина фонта:

en: &Foreground color:
sr@ijekavian: &Боја исписа:

en: &Background color:
sr@ijekavian: &Боја позадине:

en: Folders
sr@ijekavian: Фасцикле

en: &Save to HTML file:
sr@ijekavian: &Сачувај у ХТМЛ фајл:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
sr@ijekavian: <p>Име ХТМЛ фајла у коме ће се сачувати ова галерија.</p>

en: &Recurse subfolders
sr@ijekavian: &Рекурзивно кроз потфасцикле

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
sr@ijekavian: <p>Треба ли укључити потфасцикле при прављењу галерије слика.</p>

en: Rec&ursion depth:
sr@ijekavian: &Дубина рекурзије:

en: Endless
sr@ijekavian: бесконачно

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
sr@ijekavian: <p>Број фасцикли кроз које ће стваралац галерије слика проћи можете ограничити постављањем горње границе за дубину рекурзије.</p>

en: Copy or&iginal files
sr@ijekavian: Копирај &изворне фајлове

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
sr@ijekavian: <p>Прави копију свих слика, и галерија ће се позивати на те копије умјесто на изворне слике.</p>

en: Use &comment file
sr@ijekavian: Употреби фајл са &коментарима

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
sr@ijekavian: <p>Укључивањем ове опције можете задати фајл са коментарима који ће бити коришћен за генерисање натписа за слике.</p><p>За детаље о формату фајла погледајте „Шта је ово?“ испод.</p>

en: Comments &file:
sr@ijekavian: &Фајл са коментарима:

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
sr@ijekavian: <p>Овдје можете задати име фајла са коментарима, који садржи натписе за слике. Формат овог фајла је:</p><p>ИМЕФАЈЛА1: <br />опис<br /><br />ИМЕФАЈЛА2:<br />опис<br /><br />итд.</p>

en: Thumbnails
sr@ijekavian: Сличице

en: Image format f&or the thumbnails:
sr@ijekavian: &Формат сличица:

en: Thumbnail size:
sr@ijekavian: Величина сличица:

en: &Set different color depth:
sr@ijekavian: &Различита дубина боја:

en: &Create Image Gallery...
sr@ijekavian: &Направи галерију слика...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
sr@ijekavian: Не могу да направим прикључак, пријавите ово као грешку.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
sr@ijekavian: Стварање галерије слика ради само над локалним фасциклама.

en: Creating thumbnails
sr@ijekavian: Правим сличице...

en: Could not create folder: %1
sr@ijekavian: Не могу да направим фасциклу: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
sr@ijekavian: <i>Број слика</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
sr@ijekavian: <i>Направљено</i>: %1|/|<i>Направљено</i>: $[на-ријеч %1 ген]

en: <i>Subfolders</i>:
sr@ijekavian: <i>Потфасцикле</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
sr@ijekavian: Сличица направљена за:
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
sr@ijekavian: Прављење сличице за:
    %1
    није успјело.

en: Could not open file: %1
sr@ijekavian: Не могу да отворим фајл: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavian: &Алатке
