khtmlsettingsplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavian: &Алатке

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@ijekavian: Додатна трака

en: HTML Settings
sr@ijekavian: ХТМЛ поставке

en: Java&Script
sr@ijekavian: Јаваскрипт

en: &Java
sr@ijekavian: Јава

en: &Cookies
sr@ijekavian: &Колачићи

en: &Plugins
sr@ijekavian: &Прикључци

en: Autoload &Images
sr@ijekavian: Самоучитавање &слика

en: Enable Pro&xy
sr@ijekavian: Укључи про&кси

en: Enable Cac&he
sr@ijekavian: Укључи к&еш

en: Cache Po&licy
sr@ijekavian: По&нашање кеша

en: &Keep Cache in Sync
sr@ijekavian: Одржавај &кеш синхронизованим

en: &Use Cache if Possible
sr@ijekavian: Користи кеш ако је &могуће

en: &Offline Browsing Mode
sr@ijekavian: Режим претраживања &ван везе

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
sr@ijekavian: Поставке колачића није могуће изменити зато што не може да се контактира демон колачића.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
sr@ijekavian: Поставке колачића недоступне
