uachangerplugin - en to sr@ijekavian translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
sr@ijekavian: Промијени идентификацију прегледача

en: Other
sr@ijekavian: Друго

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
sr@ijekavian: издање %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
sr@ijekavian: издање %1 на %2|/|издање %1 на $[лок %2]

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
sr@ijekavian: %1 %2 на %3|/|%1 %2 на $[лок %3]

en: Default Identification
sr@ijekavian: Подразумијевана идентификација

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
sr@ijekavian: Примијени на цио сајт

en: Configure...
sr@ijekavian: Подеси...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavian: &Алатке

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@ijekavian: Додатна трака
