akregator_konqplugin - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
sr@ijekavianlatin: Dodaj dovod u Akregator

en: Add Feeds to Akregator
sr@ijekavianlatin: Dodavanje dovoda u Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
sr@ijekavianlatin: Dodaj sve nađene dovode u Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
sr@ijekavianlatin: Prati dopune na sajtu (preko dovoda vijesti)

en: Imported Feeds
sr@ijekavianlatin: Uvezeni dovodi
