babelfish - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (37 entries)

en: Translate Web Page
sr@ijekavianlatin: Prevođenje veb stranice

en: Translate Web &Page
sr@ijekavianlatin: Prevedi veb &stranicu

en: &English To
sr@ijekavianlatin: &Engleski na

en: &French To
sr@ijekavianlatin: &Francuski na

en: &German To
sr@ijekavianlatin: &Njemački na

en: &Greek To
sr@ijekavianlatin: &Grčki na

en: &Spanish To
sr@ijekavianlatin: &Španski na

en: &Portuguese To
sr@ijekavianlatin: &Portugalski na

en: &Italian To
sr@ijekavianlatin: &Italijanski na

en: &Dutch To
sr@ijekavianlatin: &Holandski na

en: &Russian To
sr@ijekavianlatin: &Ruski na

en: &Chinese (Simplified)
sr@ijekavianlatin: &kineski (pojednostavljeni)

en: Chinese (&Traditional)
sr@ijekavianlatin: kineski (&tradicionalni)

en: &Dutch
sr@ijekavianlatin: &holandski

en: &French
sr@ijekavianlatin: &francuski

en: &German
sr@ijekavianlatin: &nemački

en: &Greek
sr@ijekavianlatin: &grčki

en: &Italian
sr@ijekavianlatin: &italijanski

en: &Japanese
sr@ijekavianlatin: &japanski

en: &Korean
sr@ijekavianlatin: k&orejski

en: &Norwegian
sr@ijekavianlatin: nor&veški

en: &Portuguese
sr@ijekavianlatin: &portugalski

en: &Russian
sr@ijekavianlatin: &ruski

en: &Spanish
sr@ijekavianlatin: &španski

en: T&hai
sr@ijekavianlatin: taj&landski

en: &Arabic
sr@ijekavianlatin: &arapski

en: &English
sr@ijekavianlatin: &engleski

en: &Chinese (Simplified) to English
sr@ijekavianlatin: &Kineski (pojednostavljeni) na engleski

en: Chinese (&Traditional) to English
sr@ijekavianlatin: Kineski (&tradicionalni) na engleski

en: &Japanese to English
sr@ijekavianlatin: &Japanski na engleski

en: &Korean to English
sr@ijekavianlatin: K&orejski na engleski

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
sr@ijekavianlatin: Loš URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
sr@ijekavianlatin: URL koji ste unijeli nije dobar, ispravite ga i pokušajte ponovo.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service, which may fetch the insecure version of the page.
sr@ijekavianlatin: Gledate ovu stranicu preko bezbedne veze.<nl/><nl/>URL stranice će biti poslat prevodilačkom servisu na vezi, što može dobaviti nebezbednu verziju stranice.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
sr@ijekavianlatin: Upozorenje o bezbednosti

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavianlatin: &Alatke

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@ijekavianlatin: Dodatna traka
