kget - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
sr@ijekavianlatin: Menadžer preuzimanja

en: Show Drop Target
sr@ijekavianlatin: Prikaži mjesto za spuštanje

en: List All Links
sr@ijekavianlatin: Ispiši sve veze

en: List Selected Links
sr@ijekavianlatin: Ispiši izabrane veze

en: No downloadable links were found.
sr@ijekavianlatin: Nije nađena nijedna preuzimljiva veza.

en: No Links
sr@ijekavianlatin: Nema veza

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
sr@ijekavianlatin: Ne mogu da dozovem menadžer preuzimanja KGet.

en: Communication Error
sr@ijekavianlatin: Greška u komunikaciji

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@ijekavianlatin: &Alatke
