libkonq - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (14 entries)

en: &Open
sr@ijekavianlatin: &Otvori

en: Create &Folder...
sr@ijekavianlatin: Napravi &fasciklu...

en: &Restore
sr@ijekavianlatin: &Obnovi

en: Show Original Directory
sr@ijekavianlatin: Prikaži izvornu fasciklu

en: Show Original File
sr@ijekavianlatin: Prikaži izvorni fajl

en: &Empty Trash Bin
sr@ijekavianlatin: &Isprazni smeće

en: &Configure Trash Bin
sr@ijekavianlatin: &Podesi smeće

en: &Bookmark This Page
sr@ijekavianlatin: &Obilježi ovu stranicu

en: &Bookmark This Location
sr@ijekavianlatin: &Obilježi ovu lokaciju

en: &Bookmark This Folder
sr@ijekavianlatin: &Obilježi ovu fasciklu

en: &Bookmark This Link
sr@ijekavianlatin: &Obilježi ovu vezu

en: &Bookmark This File
sr@ijekavianlatin: &Obilježi ovaj fajl

en: Preview In
sr@ijekavianlatin: Pregled u

en: &Properties
sr@ijekavianlatin: &Svojstva
