autorefresh - en to sr@latin translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sr@latin: &Automatsko osvežavanje

en: None
sr@latin: bez

en: Every 15 Seconds
sr@latin: svakih 15 sekundi

en: Every 30 Seconds
sr@latin: svakih 30 sekundi

en: Every Minute
sr@latin: svaki minut

en: Every 5 Minutes
sr@latin: svakih 5 minuta

en: Every 10 Minutes
sr@latin: svakih 10 minuta

en: Every 15 Minutes
sr@latin: svakih 15 minuta

en: Every 30 Minutes
sr@latin: svakih 30 minuta

en: Every 60 Minutes
sr@latin: svakih 60 minuta

en: Every 2 Hours
sr@latin: svaka 2 sata

en: Every 6 Hours
sr@latin: svakih 6 sati

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sr@latin: Nije moguće osvežiti izvor

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sr@latin: <qt>Ovaj priključak ne može automatski da osveži tekući deo.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@latin: &Alatke
