fsview - en to sr@latin translation catalogue (72 entries)

en: Name
sr@latin: Ime|/|$[svojstva aku ime]

en: Size
sr@latin: Veličina|/|$[svojstva aku veličinu]

en: File Count
sr@latin: Broj fajlova|/|$[svojstva aku 'broj fajlova']

en: Directory Count
sr@latin: Broj fascikli|/|$[svojstva aku 'broj fascikli']

en: Last Modified
sr@latin: Poslednja izmena|/|$[svojstva aku 'poslednju izmenu']

en: Owner
sr@latin: Vlasnik|/|$[svojstva aku vlasnika]

en: Group
sr@latin: Grupa|/|$[svojstva aku grupu]

en: Mime Type
sr@latin: MIME tip|/|$[svojstva aku 'MIME tip']

en: Go To
sr@latin: Idi na

en: Stop at Depth
sr@latin: Stani na dubini

en: Stop at Area
sr@latin: Stani na površini

en: Stop at Name
sr@latin: Stani na imenu

en: Go Up
sr@latin: Idi gore

en: Stop Refresh
sr@latin: Zaustavi osvežavanje

en: Refresh
sr@latin: Osveži

en: Refresh '%1'
sr@latin: Osveži „%1“

en: Color Mode
sr@latin: Režim boja

en: Visualization
sr@latin: Vizuelizacija

en: None
sr@latin: Ništa

en: Depth
sr@latin: Dubina

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
sr@latin[0]: Pročitana %1 fascikla u %2
sr@latin[1]: Pročitane %1 fascikle u %2
sr@latin[2]: Pročitano %1 fascikli u %2
sr@latin[3]: Pročitana 1 fascikla u %2

en: 1 folder | %1 folders
sr@latin[0]: %1 fascikla
sr@latin[1]: %1 fascikle
sr@latin[2]: %1 fascikli
sr@latin[3]: 1 fascikla

en: Filesystem Viewer
sr@latin: Prikazivač fajl sistema

en: (c) 2002, Josef Weidendorfer
sr@latin: © 2002, Jozef Vajdendorfer

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
sr@latin: <p>Priključak FSViewa, grafički pregledački režim koji prikazuje popunjenost fajl sistema vizuelno pomoću razgranate mape.</p><p>Imajte u vidu da u ovom režimu namerno <b>ne</b> dolazi do automatskog ažuriranja po promenama u fajl sistemu.</p><p>Za detalje o korišćenju i dostupnim opcijama, pogledajte pomoć na vezi putem menija <i>Pomoć→Uputstvo za FSView</i>.</p>

en: &FSView Manual
sr@latin: &Uputstvo za FSView

en: Show FSView manual
sr@latin: Prikaži uputstvo za FSView

en: Opens the help browser with the FSView documentation
sr@latin: Otvara pregledač pomoći sa dokumentacijom FSViewa.

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
sr@latin: Premesti u smeće

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
sr@latin: Obriši

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
sr@latin: &Uredi tip fajla...

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
sr@latin: Svojstva

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
sr@latin: FSView namerno ne podržava automatsko ažuriranje kada dođe do izmena nad fajlovima ili fasciklama koji se trenutno prikazuju u njemu.
    Za detalje pogledajte „Pomoć→Uputstvo za FSView“.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
sr@latin: &Uređivanje

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
sr@latin: Pri&kaz

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sr@latin: &Pomoć

en: View filesystem starting from this folder
sr@latin: Prikaži fajl sistem počev od ove fascikle

en: Text %1
sr@latin: Tekst %1

en: Recursive Bisection
sr@latin: Rekurzivna bisekcija

en: Columns
sr@latin: Kolone

en: Rows
sr@latin: Vrste

en: Always Best
sr@latin: Uvek najbolje

en: Best
sr@latin: Najbolje

en: Alternate (V)
sr@latin: Alternativno (u)

en: Alternate (H)
sr@latin: Alternativno (v)

en: Horizontal
sr@latin: Vodoravno

en: Vertical
sr@latin: Uspravno

en: Nesting
sr@latin: Gnežđenje

en: Border
sr@latin: Ivice

en: Correct Borders Only
sr@latin: Samo ispravne ivice

en: Width %1
sr@latin: Širina %1

en: Allow Rotation
sr@latin: Dozvoli rotiranje

en: Shading
sr@latin: Senčenje

en: Visible
sr@latin: Vidljivo

en: Take Space From Children
sr@latin: Preuzmi prostor od dece

en: Top Left
sr@latin: Gore levo

en: Top Center
sr@latin: Gore sredina

en: Top Right
sr@latin: Gore desno

en: Bottom Left
sr@latin: Dole levo

en: Bottom Center
sr@latin: Dole sredina

en: Bottom Right
sr@latin: Dole desno

en: No %1 Limit
sr@latin: Bez ograničenja za: %1|/|Bez ograničenja za $[aku %1]

en: No Area Limit
sr@latin: Bez ograničenja površine

en: Area of '%1' (%2)
sr@latin: Površina za „%1“ (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
sr@latin[0]: %1 piksel
sr@latin[1]: %1 piksela
sr@latin[2]: %1 piksela
sr@latin[3]: 1 piksel

en: Double Area Limit (to %1)
sr@latin: Udvostruči ograničenje površine (za %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
sr@latin: Prepolovi ograničenje površine (za %1)

en: No Depth Limit
sr@latin: Bez ograničenja dubine

en: Depth of '%1' (%2)
sr@latin: Dubina za „%1“ (%2)

en: Depth %1
sr@latin: Dubina %1

en: Decrement (to %1)
sr@latin: Umanji (na %1)

en: Increment (to %1)
sr@latin: Uvećaj (na %1)
