khtmlsettingsplugin - en to sr@latin translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@latin: &Alatke

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@latin: Dodatna traka

en: HTML Settings
sr@latin: HTML postavke

en: Java&Script
sr@latin: JavaScript

en: &Java
sr@latin: Java

en: &Cookies
sr@latin: &Kolačići

en: &Plugins
sr@latin: &Priključci

en: Autoload &Images
sr@latin: Samoučitavanje &slika

en: Enable Pro&xy
sr@latin: Uključi pro&ksi

en: Enable Cac&he
sr@latin: Uključi k&eš

en: Cache Po&licy
sr@latin: Po&našanje keša

en: &Keep Cache in Sync
sr@latin: Održavaj &keš sinhronizovanim

en: &Use Cache if Possible
sr@latin: Koristi keš ako je &moguće

en: &Offline Browsing Mode
sr@latin: Režim pretraživanja &van veze

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
sr@latin: Postavke kolačića nije moguće izmeniti zato što ne može da se kontaktira demon kolačića.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
sr@latin: Postavke kolačića nedostupne
