uachangerplugin - en to sr@latin translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
sr@latin: Promeni identifikaciju pregledača

en: Other
sr@latin: Drugo

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
sr@latin: izdanje %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
sr@latin: izdanje %1 na %2|/|izdanje %1 na $[lok %2]

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
sr@latin: %1 %2 na %3|/|%1 %2 na $[lok %3]

en: Default Identification
sr@latin: Podrazumevana identifikacija

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
sr@latin: Primeni na ceo sajt

en: Configure...
sr@latin: Podesi...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sr@latin: &Alatke

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sr@latin: Dodatna traka
