akregator_konqplugin - en to sv translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
sv: Lägg till kanal i Akregator

en: Add Feed to Akregator
sv: Lägg till kanal i Akregator

en: Add Feeds to Akregator
sv: Lägg till kanaler i Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
sv: Lägg till alla hittade kanaler i Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
sv: Prenumerera på platsuppdatering (med nyhetskanaler)

en: Imported Feeds
sv: Importerade kanaler

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
sv: Kunde inte kontakta Akregator via D-Bus

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
sv: D-Bus anrop misslyckades
