autorefresh - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
sv: &Automatisk uppdatering

en: None
sv: Ingen

en: Every 15 Seconds
sv: Var 15:e sekund

en: Every 30 Seconds
sv: Var 30:e sekund

en: Every Minute
sv: Varje minut

en: Every 5 Minutes
sv: Var 5:e minut

en: Every 10 Minutes
sv: Var 10:e minut

en: Every 15 Minutes
sv: Var 15:e minut

en: Every 30 Minutes
sv: Var 30:e minut

en: Every 60 Minutes
sv: Var 60:e minut

en: Every 2 Hours
sv: Varannan timme

en: Every 6 Hours
sv: Var 6:e timme

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
sv: Kan inte uppdatera källa

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
sv: <qt>Det här insticksprogrammet kan inte uppdatera aktuell del automatiskt.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg
