dirfilterplugin - en to sv translation catalogue (9 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
sv: Dölj filterrad

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
sv: Filtrera enligt t&yp

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
sv: Filtrera objekt enligt filtyp.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
sv: Visa filterrad

en: Use Multiple Filters
sv: Använd flera filter

en: Show Count
sv: Visa antal

en: Reset
sv: Återställ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sv: Extra verktygsrad
