libkonq - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: &Open
sv: &Öppna

en: Create &Folder...
sv: Skapa katalo&g...

en: &Restore
sv: Åte&rställ

en: Show Original Directory
sv: Visa originalkatalog

en: Show Original File
sv: Visa originalfil

en: &Empty Trash Bin
sv: Töm papp&erskorgen

en: &Configure Trash Bin
sv: A&npassa papperskorgen

en: &Bookmark This Page
sv: Spara sidan som &bokmärke

en: &Bookmark This Location
sv: Spara platsen som &bokmärke

en: &Bookmark This Folder
sv: Spara katalogen som &bokmärke

en: &Bookmark This Link
sv: Spara länken som &bokmärke

en: &Bookmark This File
sv: Spara filen som &bokmärke

en: Preview In
sv: Förhandsgranska i

en: Open Terminal Here
sv: Öppna terminal här

en: &Properties
sv: Egenska&per
