searchbarplugin - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
sv: Sökrad<p>Skriv in ett sökbegrepp. Klicka på ikonen för att ändra sökläge eller söktjänst.</p>

en: Search Bar
sv: Sökrad

en: Focus Searchbar
sv: Fokusera sökrad

en: Find in Page...
sv: Sök på sidan...

en: Find in This Page
sv: Sök på denna sida

en: Select Search Engines...
sv: Välj söktjänster...

en: Add %1...
sv: Lägg till %1...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
sv: Sökverktygsrad

en: Set Uri Shortcuts
sv: Ange genvägar för webbadresser

en: Name:
sv: Namn:

en: Shortcuts:
sv: Genvägar:
