uachangerplugin - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Change Browser Identification
sv: Ändra webbläsaridentifikation

en: Other
sv: Annan

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
sv: Version %1 på %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
sv: %1 %2 på %3

en: Default Identification
sv: Förvald identifikation

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
sv: Verkställ för hela platsen

en: Configure...
sv: Anpassa...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sv: Extra verktygsrad
