khtmlsettingsplugin - en to sv translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
sv: Verk&tyg

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
sv: Extra verktygsrad

en: HTML Settings
sv: HTML-inställningar

en: Java&Script
sv: Java&skript

en: &Cookies
sv: &Kakor

en: &Plugins
sv: Insticks&program

en: Autoload &Images
sv: Ladda b&ilder automatiskt

en: Enable Pro&xy
sv: Aktivera pro&xy

en: Enable Cac&he
sv: Aktivera cac&he

en: Cache Po&licy
sv: Cachepo&licy

en: &Keep Cache in Sync
sv: Håll cachen syn&kroniserad

en: &Use Cache if Possible
sv: &Använd cache om möjligt

en: &Offline Browsing Mode
sv: Nedk&opplat webbläsningsläge

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
sv: Inställningen av kakor kunde inte ändras, eftersom kakdemonen inte kunde kontaktas.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
sv: Inställning av kakor ej tillgänglig
