akregator_konqplugin - en to tg translation catalogue (8 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Feed to Akregator
tg: Илова кардани навори ахбор ба Akregator

en: Add Feed to Akregator
tg: Илова кардани навори ахбор ба Akregator

en: Add Feeds to Akregator
tg: Илова кардани наворҳои ахбор ба Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
tg: Илова кардани ҳамаи наворҳои ахбори ёфтшуда ба Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
tg: Обуна шудан ба навигариҳои сомона (ба воситаи навори ахбор)

en: Imported Feeds
tg: Наворҳои ахбори воридшуда

en: Unable to contact Akregator via D-Bus
tg: Пайваст бо Akregator тавассути D-Bus имконпазир нест

[ctx: @title:window]
en: D-Bus call failed
tg: Дархости D-Bus қатъ шуд
