autorefresh - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
tg: &Навсозии худкор

en: None
tg: Ҳеҷ чиз

en: Every 15 Seconds
tg: Ҳар 15 дақиқа

en: Every 30 Seconds
tg: Ҳар 30 дақиқа

en: Every Minute
tg: Ҳар як дақиқа

en: Every 5 Minutes
tg: Ҳар 5 дақиқа

en: Every 10 Minutes
tg: Ҳар 10 дақиқа

en: Every 15 Minutes
tg: Ҳар 15 дақиқа

en: Every 30 Minutes
tg: Ҳар 30 дақиқа

en: Every 60 Minutes
tg: Ҳар 60 дақиқа

en: Every 2 Hours
tg: Ҳар 2 соат

en: Every 6 Hours
tg: Ҳар 6 соат

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
tg: Манбаъ навсозӣ карда намешавад

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
tg: <qt>Ин васлкунак қисми ҷориро ба таври худкор навсозӣ карда наметавонад.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Абзорҳо
