dirfilterplugin - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
tg: Истифодаи филтрҳои бисёрмаротиба

en: Show Count
tg: Намоиши ҳисобот

en: Reset
tg: Бозсозӣ

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Асбобҳо

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои иловагӣ
