fsview - en to tg translation catalogue (69 entries)

en: Name
tg: Ном

en: Size
tg: Андоза

en: File Count
tg: Миқдори файлҳо

en: Directory Count
tg: Шумораи рӯйхатҳо

en: Last Modified
tg: Санаи тағйири охирин

en: Owner
tg: Соҳиб

en: Group
tg: Гуруҳ

en: Mime Type
tg: Намуди Mime

en: Go To
tg: Гузаштан ба

en: Stop at Depth
tg: Истодан дар чуқури

en: Stop at Area
tg:  Дар минтақа истодан

en: Stop at Name
tg: Истодан дар ном

en: Go Up
tg: Гузаштан ба боло

en: Stop Refresh
tg: Манъ кардани аз нав сози

en: Refresh
tg: Аз нав сохтан

en: Refresh '%1'
tg: Аз нав сохтан '%1'

en: Color Mode
tg: Тартиботи ранга

en: Visualization
tg: Аз назар гузарони

en: None
tg: Нест

en: Depth
tg: Чуқури

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
tg[0]: Хондани 1 каталог дар %2
tg[1]: Хондани %1 каталог дар %2

en: 1 folder | %1 folders
tg[0]: 1 ҷузвадон
tg[1]: %1 каталогҳо

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
tg: <p> Ин модули FSView барои тасвир ва истифода бурдани тартиби файлҳо бо намуди қартаҳои иерархӣ.</p> <p> Дар ёд гиред,агар баъди тасвир кардани тартиби файлҳо дигар шавад тасвир <b> нав</b>  намешавад.</p> <p>Барои маълумоти пурра гирифтан ба маълумотгир нигоҳ кунед. /Роҳбари FSView.</p>

en: &FSView Manual
tg: &Роҳбарии FSНамуд

en: Show FSView manual
tg: Аз назар гузарондани роҳбарии FSНамуд

en: Opens the help browser with the FSView documentation
tg: Кушодани воқеанигоҳи маълумот бо ҳуҷатнок кардани FSНамуд

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
tg: Нест кардан

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
tg: Бо тарзи автоматики нигоҳ надоштани FSView дар ҳолати аз берун тасвири низоми файлҳо дигар кардан. 
    Барои маълумоти пурра гирифтан ба маълумотгир нигоҳ кунед/ Роҳбарии FSView.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
tg: &Вироиш

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
tg: &Намоиш

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
tg: &Роҳнамо

en: FSView
tg: FSНамуд

en: Filesystem Viewer
tg: Тасвир карданифайли низомви

en: View filesystem starting from this folder
tg: Тасвир кардани низоми файли аз ин кааталог сар карда

en: Text %1
tg: Матн %1

en: Recursive Bisection
tg: Бурриши рекурс

en: Columns
tg: Сутунҳо

en: Rows
tg: Сатрҳо

en: Always Best
tg: Ҳамеша беҳтарин

en: Best
tg: Беҳтарин

en: Alternate (V)
tg: Тағирёбанда (амудӣ)

en: Alternate (H)
tg: Тағирёбанда (уфуқӣ)

en: Horizontal
tg: Уфуқӣ

en: Vertical
tg: Амудӣ

en: Nesting
tg: Гузоштан ба ячейкаҳо

en: Border
tg: Ром

en: Correct Borders Only
tg: Танҳо дуруст кардани сарҳад

en: Width %1
tg: Васеӣ %1

en: Allow Rotation
tg: Иҷозаи тобдиҳӣ

en: Shading
tg: Ҷузъиёт

en: Visible
tg: Дидашаванда

en: Take Space From Children
tg: Аз элементҳои фаръӣ ҷо гирифтан

en: Top Left
tg: Чапи болои

en: Top Center
tg: Марказии болоӣ

en: Top Right
tg: Рости болоӣ

en: Bottom Left
tg: Чапи поёнӣ

en: Bottom Center
tg: Маркази поёнӣ

en: Bottom Right
tg: Рости поёнӣ

en: No %1 Limit
tg: Махдуд куни %1нест

en: No Area Limit
tg: Маҳдуд куни дар минтақа нест

en: Area of '%1' (%2)
tg: Минтақаи '%1' (%2)

en: 1 Pixel | %1 Pixels
tg[0]: 1 пиксел
tg[1]: %1 нуқтаҳо

en: Double Area Limit (to %1)
tg: Дубора маҳдуд кардани минтақа(то %1)

en: Halve Area Limit (to %1)
tg: Ними маҳдуд кардани минтақа(то%1)

en: No Depth Limit
tg: Аз қаър маҳдуд накардан

en: Depth of '%1' (%2)
tg: Чуқури'%1' (%2)

en: Depth %1
tg: Чуқури %1

en: Decrement (to %1)
tg: Кам кардан (то %1)

en: Increment (to %1)
tg: Зиёд кардан(то %1)
