khtmlsettingsplugin - en to tg translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Асбобҳо

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
tg: Пайраҳаи асбобҳои иловагӣ

en: HTML Settings
tg: Танзимоти HTML

en: &Plugins
tg: &Пайвандҳо

en: Autoload &Images
tg: &Худборкунии тасвирҳо

en: Enable Pro&xy
tg: &Проксиро фаъол созед

en: Enable Cac&he
tg: &Кешро фаъол созед

en: Cache Po&licy
tg: &Қоидаҳои кешкунӣ

en: &Keep Cache in Sync
tg: &Кешро ҳамоҳанг созед

en: &Use Cache if Possible
tg: Агар имк&он бошад кешро истифода баред

en: &Offline Browsing Mode
tg: &Ҳолати баррасии аз алоқа берун
