searchbarplugin - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
tg: Лавҳаи ҷустуҷӯӣ<p>Калимаи ҷустуҷӯиро ворид кунед. Барои иваз кардани ҳолат ё провайдери ҷустуҷӯӣ, тугмаро зер кунед.</p>

en: Search Bar
tg: Лавҳаи ҷустуҷӯӣ

en: Focus Searchbar
tg: Лавҳаи ҷустуҷӯӣ

en: Find in This Page
tg: Дар ин саҳифа дарёфт кунед

en: Select Search Engines...
tg: Интихоби провайдери ҷустуҷӯӣ...

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои ҷустуҷӯӣ
