uachangerplugin - en to tg translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
tg: Муайянкунии браузерро тағйир диҳед

en: Other
tg: Дигар

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
tg: Версияи %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
tg: Версияи %1 дар %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
tg: %1 %2 дар %3

en: Default Identification
tg: Муайянкунии стандартӣ

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
tg: Дар тамоми сайт истифода бурдан

en: Configure...
tg: Танзимот...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Асбобҳо

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои иловагӣ
