webkitkde - en to tg translation catalogue (15 entries)

en: Filter error
tg: Хатои филтр

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, closeButton)
en: Close the search bar
tg: Лавҳаи ҷустуҷӯиро хуруҷ кунед

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, nextButton)
en: Find the next match for the current search phrase
tg: Мувофиқоти матни ҷустуҷӯии дигарро дарёфт кунед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, nextButton)
en: &Next
tg: &Навбатӣ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, previousButton) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, optionsButton)
en: Find the previous match for the current search phrase
tg: Мувофиқоти матни ҷустуҷӯии пешбударо дарёфт кунед

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, previousButton)
en: &Previous
tg: &Пешбуда

en: View Do&cument Source
tg: Намоиши &манбаъи ҳуҷҷат

en: Confirmation Required
tg: Тасдиқот лозим аст

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои HTML

en: Save Image As...
tg: Захираи тасвир ҳамчун...

en: Send Image...
tg: Ирсоли тасвир...

en: Copy Image
tg: Нусхаи тасвир

en: &Copy Text
tg: &Нусхаи матн

en: &Copy Email Address
tg: &Нусхаи суроғаи почтаи электронӣ

en: &Save Link As...
tg: &Захираи пайванд ҳамчун...
