babelfish - en to tg translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
tg: &Асбобҳо

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
tg: Лавҳаи абзорҳои иловагӣ

en: Translate Web Page
tg: Саҳифаи интернетро тарҷума кунед

en: Translate Web &Page
tg: Саҳифаи интернетро &тарҷума кунед

en: &English To
tg: Аз забони &англисӣ ба забони

en: &French To
tg: Аз забони &франсавӣ ба забони

en: &German To
tg: Аз забони &немисӣ ба забони

en: &Greek To
tg: Аз забони &юнонӣ ба забони

en: &Spanish To
tg: Аз забони &испанӣ ба забони

en: &Portuguese To
tg: Аз забони &португалӣ ба забони

en: &Italian To
tg: Аз забони &италиявӣ ба забони

en: &Dutch To
tg: Аз забони &ҳолландӣ ба забони

en: &Russian To
tg: Аз забони &русӣ ба забони

en: &Chinese (Simplified)
tg: &Хитоӣ (Оддӣ)

en: Chinese (&Traditional)
tg: Хитоӣ (&Анъанавӣ)

en: &Dutch
tg: &Ҳолландӣ

en: &French
tg: &Франсавӣ

en: &German
tg: &Немисӣ

en: &Greek
tg: &Юнонӣ

en: &Italian
tg: &Италиявӣ

en: &Japanese
tg: &Ҷопонӣ

en: &Korean
tg: &Кореягӣ

en: &Norwegian
tg: &Норвегиягӣ

en: &Portuguese
tg: &Португалӣ

en: &Russian
tg: &Русӣ

en: &Spanish
tg: &Испанӣ

en: T&hai
tg: &Тайландӣ

en: &Arabic
tg: &Арабӣ

en: &English
tg: &Англисӣ

en: &Chinese (Simplified) to English
tg: Аз забони хитоӣ (&Оддӣ) ба забони англисӣ

en: Chinese (&Traditional) to English
tg: Аз забони хитоӣ (&Анъанавӣ) ба забони англисӣ

en: &Japanese to English
tg: Аз забони &ҷопонӣ ба забони англисӣ

en: &Korean to English
tg: Аз забони &кореягӣ ба забони англисӣ

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
tg: Суроғаи нодуруст

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
tg: Шумо суроғаи нодурустро ворид кардед. Онро ислоҳ кунед ва бори дигар кӯшиш кунед.
