akregator_konqplugin - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
th: เพิ่มแหล่งป้อนไปยัง Akregator

en: Add Feeds to Akregator
th: เพิ่มแหล่งป้อนไปยัง Akregator

en: Add All Found Feeds to Akregator
th: เพิ่มแหล่งป้อนที่พบทั้งหมดไปยัง Akregator

en: Subscribe to site updates (using news feed)
th: บอกรับการปรับปรุงของเว็บไซต์ (โดยใช้แหล่งป้อนหัวข้อข่าว)

en: Imported Feeds
th: นำเข้าแหล่งป้อนแล้ว
