dirfilterplugin - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Use Multiple Filters
th: ใช้การกรองหลายตัว

en: Show Count
th: แสดงตัวนับ

en: Reset
th: ตั้งค่าใหม่

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
th: เ&ครื่องมือ

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
th: แถบเครื่องมือพิเศษ
