libkonq - en to th translation catalogue (14 entries)

en: &Open
th: เ&ปิด

en: Create &Folder...
th: สร้างโ&ฟลเดอร์ใหม่...

en: &Restore
th: เ&รียกคืน

en: Show Original Directory
th: แสดงไดเรกทอรีดั้งเดิม

en: Show Original File
th: แสดงแฟ้มดั้งเดิม

en: &Empty Trash Bin
th: เ&ทถังขยะทิ้ง

en: &Configure Trash Bin
th: &ปรับแต่งถังขยะ

en: &Bookmark This Page
th: &คั่นหน้านี้

en: &Bookmark This Location
th: &คั่นหน้าตำแหน่งนี้

en: &Bookmark This Folder
th: &คั่นหน้าโฟลเดอร์นี้

en: &Bookmark This Link
th: &คั่นหน้าส่วนเชื่อมโยงนี้

en: &Bookmark This File
th: &คั่นหน้าแฟ้มนี้

en: Preview In
th: แสดงตัวอย่างใน

en: &Properties
th: คุณ&สมบัติ
