uachangerplugin - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Change Browser Identification
th: เปลี่ยนการแสดงตัวของเบราว์เซอร์

en: Other
th: อื่น ๆ

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
th: รุ่น %1

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version (e.g. Firefox, 2.0)]
en: %1 %2
th: %1 รุ่น %2

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
th: รุ่น %1 บนระบบ %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
th: %1 รุ่น %2 บน %3

en: Default Identification
th: การแสดงตัวปริยาย

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
th: ปรับใช้กับทั้งเว็บไซต์

en: Configure...
th: ปรับแต่ง...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
th: เ&ครื่องมือ

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
th: แถบเครื่องมือพิเศษ
