akregator_konqplugin - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Add Feed to Akregator
ug: Akregator غا خەۋەر مەنبە قوش

en: Add Feeds to Akregator
ug: Akregator غا قاناللارنى قوش

en: Add All Found Feeds to Akregator
ug: تاپقان ھەممە قاناللارنى Akregator غا قوش

en: Subscribe to site updates (using news feed)
ug: بېكەت يېڭىلىنىشىغا مۇشتەرى بول (خەۋەر قانالغا ئىشلىتىدۇ)

en: Imported Feeds
ug: ئەكىرگەن قاناللار
