autorefresh - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
ug: ئۆزلۈكىدىن يېڭىلا(&A)

en: None
ug: يوق

en: Every 15 Seconds
ug: ھەر 15 سېكۇنت

en: Every 30 Seconds
ug: ھەر 30 سېكۇنت

en: Every Minute
ug: ھەر بىر مىنۇت

en: Every 5 Minutes
ug: ھەر 5 مىنۇت

en: Every 10 Minutes
ug: ھەر 10 مىنۇت

en: Every 15 Minutes
ug: ھەر 15 مىنۇت

en: Every 30 Minutes
ug: ھەر 30 مىنۇت

en: Every 60 Minutes
ug: ھەر 60 مىنۇت

en: Every 2 Hours
ug: ھەر 2 سائەت

en: Every 6 Hours
ug: ھەر 6 سائەت

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
ug: مەنبەنى يېڭىلىغىلى بولمىدى

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
ug: <qt>بۇ قىستۇرما  ھازىرقى بۆلەكنى ئۆزلۈكىدىن  يېڭىلىيالمايدۇ. </qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)
