babelfish - en to ug translation catalogue (35 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ug: قوشۇمچە قورال بالداق

en: Translate Web Page
ug: توربەتنى تەرجىمە قىل

en: Translate Web &Page
ug: تەرجىمە قىلىنغان تور بېتى (&P)

en: &English To
ug: ئىنگلىزچىدىن(&E)

en: &French To
ug: فىرانسۇزچىغا(&F)

en: &German To
ug: گېرمانچىدىن(&G)

en: &Greek To
ug: گىرېكچىدىن(&G)

en: &Spanish To
ug: ئىسپانچىدىن(&S)

en: &Portuguese To
ug: پورتۇگالچىدىن(&P)

en: &Italian To
ug: ئىتاليانچىدىن(&I)

en: &Dutch To
ug: گوللاندىيەچەدىن(&D)

en: &Russian To
ug: رۇسچىدىن(&R)

en: &Chinese (Simplified)
ug: خەنزۇچە (ئاددىي)(&C)

en: Chinese (&Traditional)
ug: خەنزۇچە (مۇرەككەپ)(&T)

en: &Dutch
ug: گوللاندىيەچە(&D)

en: &French
ug: فىرانسۇزچە(&F)

en: &German
ug: گېرمانچە(&G)

en: &Greek
ug: گىرېكچە(&G)

en: &Italian
ug: ئىتاليانچە(&I)

en: &Japanese
ug: ياپونچە(&J)

en: &Korean
ug: كورېيەچە(&K)

en: &Norwegian
ug: نورۋېگىيەچە(&N)

en: &Portuguese
ug: پورتۇگالچە(&P)

en: &Russian
ug: رۇسچە(&R)

en: &Spanish
ug: ئىسپانچە(&S)

en: T&hai
ug: تايلاندچە(&H)

en: &Arabic
ug: ئەرەبچە(&A)

en: &English
ug: ئىنگلىزچە(&E)

en: &Chinese (Simplified) to English
ug: ئاددىي خەنزۇچىدىن ئىنگلىزچىغا(&C)

en: Chinese (&Traditional) to English
ug: مۇرەككەپ خەنزۇچىدىن ئىنگلىزچىغا(&T)

en: &Japanese to English
ug: ياپونچىدىن ئىنگلىزچىغا(&J)

en: &Korean to English
ug: كورېيەچىدىن ئىنگلىزچىغا(&K)

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
ug: بۇزۇلغان URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
ug: سىز كىرگۈزگەن URL توغرا ئەمەس، تۈزىتىپ قايتا سىناڭ.
