dirfilterplugin - en to ug translation catalogue (10 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Hide Filter Bar
ug: سۈزگۈچ بالداقنى يوشۇر

[ctx: @label:textbox]
en: F&ilter:
ug: سۈزگۈچ(&I):

[ctx: @label:button]
en: Filter by t&ype
ug: تىپى بويىچە سۈز(&Y)

[ctx: @info:tooltip]
en: Filter items by file type.
ug: ھۆججەتنى تىپى بويىچە سۈزىدۇ.

[ctx: @action:inmenu Tools]
en: Show Filter Bar
ug: سۈزگۈچ بالداقنى كۆرسەت

en: Use Multiple Filters
ug: كۆپ خىل سۈزگۈچنى ئىشلەت

en: Show Count
ug: سانىنى كۆرسەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ug: قوشۇمچە قورال بالداق
