fsview - en to ug translation catalogue (71 entries)

en: Name
ug: ئاتى

en: Size
ug: چوڭلۇقى

en: File Count
ug: ھۆججەت سانى

en: Directory Count
ug: مۇندەرىجە سانى

en: Last Modified
ug: ئاخىرقى ئۆزگەرتىش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Group
ug: گۇرۇپپا

en: Mime Type
ug: MIME تىپى

en: Go To
ug: يۆتكەل

en: Stop at Depth
ug: توختاش چوڭقۇرلۇقى

en: Stop at Area
ug: توختاش رايونى

en: Stop at Name
ug: توختاش ئاتى

en: Go Up
ug: يۇقىرىغا يۆتكەل

en: Stop Refresh
ug: يېڭىلاشنى توختات

en: Refresh
ug: يېڭىلا

en: Refresh '%1'
ug: '%1' نى يېڭىلا

en: Color Mode
ug: رەڭلىك

en: Visualization
ug: كۆرۈنۈشچان ئۈنۈم

en: None
ug: يوق

en: Depth
ug: چوڭقۇرلۇقى

en: Read 1 folder, in %2 | Read %1 folders, in %2
ug[0]: %2 دىكى %1 قىسقۇچنى ئوقۇدى

en: 1 folder | %1 folders
ug[0]: %1 قىسقۇچ

en: <p>This is the FSView plugin, a graphical browsing mode showing filesystem utilization by using a tree map visualization.</p><p>Note that in this mode, automatic updating when filesystem changes are made is intentionally <b>not</b> done.</p><p>For details on usage and options available, see the online help under menu 'Help/FSView Manual'.</p>
ug: <p>بۇ FSView قىستۇرما، ئۇ شاخسىمان كۆرۈنۈشتە ھۆججەت  سىستېمىسىنىڭ ئىشلىتىلىش ھالىتىنى كۆرسىتىدۇ.</p><p>بۇ ئۇسۇلدا ھۆججەت سىستېمىسى ئۆزگەرگەن ۋاقىتتا ئالاھىدە ئۆزلۈكىدىن يېڭىلىنىپ كۆرسىتىلمەيدۇ</p><p> ئىشلىتىش ئۇسۇلى ۋە ئىشلىتىشكە بولىدىغان تاللانمىغا ئائىت تەپسىلاتلارنى توردىكى ياردەم«ياردەم/FSView قوللانما»دىن كۆرۈڭ.</p>

en: &FSView Manual
ug: FSView قوللانما(&F)

en: Show FSView manual
ug: FSView قوللانما كۆرسەت

en: Opens the help browser with the FSView documentation
ug: FSView ياردەم توركۆرگۈدە پۈتۈك ئاچىدۇ

[ctx: @action:inmenu File]
en: Move to Trash
ug: ئەخلەتخانىغا يۆتكە

[ctx: @action:inmenu File]
en: Delete
ug: ئۆچۈر

[ctx: @action:inmenu Edit]
en: &Edit File Type...
ug: ھۆججەت تىپىنى تەھرىرلە(&E)…

[ctx: @action:inmenu File]
en: Properties
ug: خاسلىق

en: FSView intentionally does not support automatic updates when changes are made to files or directories, currently visible in FSView, from the outside.
    For details, see the 'Help/FSView Manual'.
ug: FSView مەقسەتلىك ھالدا ھۆججەت ياكى قىسقۇچ سىرتقى پروگرامما تەرىپىدىن يېڭىلانغاندا ئۆزلۈكىدىن يېڭىلاپ كۆرسىتىشنى قوللىمايدۇ، تەپسىلاتىنى «ياردەم/FSView قوللانما»دىن كۆرۈڭ.

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
ug: كۆرۈنۈش(&V)

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

en: Filesystem Viewer
ug: ھۆججەت سىستېمىسىنى كۆرگۈچ

en: View filesystem starting from this folder
ug: بۇ قىسقۇچتىن باشلاپ ھۆججەت  سىستېمىسىنى كۆرسەت

en: Text %1
ug: تېكىست %1

en: Recursive Bisection
ug: قايتىلانما تەڭ بۆلۈش

en: Columns
ug: ئىستونلار

en: Rows
ug: قۇرلار

en: Always Best
ug: ھەمىشە ئەڭ ياخشى

en: Best
ug: ئەڭ ياخشى

en: Alternate (V)
ug: زاپاس (بويىغا)

en: Alternate (H)
ug: زاپاس (توغرىسىغا)

en: Horizontal
ug: توغرا

en: Vertical
ug: تىك

en: Nesting
ug: گىرەلەشمە

en: Border
ug: گىرۋەك

en: Correct Borders Only
ug: گىرۋەككە توغرىلىنىدۇ

en: Width %1
ug: كەڭلىك %1

en: Allow Rotation
ug: چۆرگىلەشكە ئىجازەت

en: Shading
ug: سايىلەش

en: Visible
ug: كۆرۈنۈشچان

en: Take Space From Children
ug: تارماق كۆزنەكتىن بوشلۇققا ئېرىش

en: Top Left
ug: سول ئۈستى

en: Top Center
ug: ئوتتۇرا ئۈستى

en: Top Right
ug: ئوڭ ئۈستى

en: Bottom Left
ug: سول ئاستى

en: Bottom Center
ug: ئاستى ئوتتۇرا

en: Bottom Right
ug: ئوڭ ئاستى

en: No %1 Limit
ug: %1 چەكلىمە يوق

en: No Area Limit
ug: يۈز چەكلىمىسى يوق

en: Area of '%1' (%2)
ug: '%1' (%2) نىڭ يۈزى

en: 1 Pixel | %1 Pixels
ug[0]: %1 پىكسېل

en: Double Area Limit (to %1)
ug: يۈز چەكلىمىسى ھەسسىلەپ ئارتىش(%1 غىچە)

en: Halve Area Limit (to %1)
ug: يۈز چەكلىمىسى ھەسسىلەپ كېمىيىش(%1 غىچە)

en: No Depth Limit
ug: چوڭقۇرلۇق چەكلىمىسى يوق

en: Depth of '%1' (%2)
ug: '%1' (%2) نىڭ چوڭقۇرلۇقى

en: Depth %1
ug: چوڭقۇرلۇقى %1

en: Decrement (to %1)
ug: كېمەيت (%1)

en: Increment (to %1)
ug: ئاشۇر (%1)
