imgalleryplugin - en to ug translation catalogue (44 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
ug: سۈرەت يىغقۇچ قۇر

en: Create
ug: ياسا

en: Image Gallery for %1
ug: %1 نىڭ سۈرەت يىغقۇچى

en: Look
ug: كۆرۈنۈش

en: Page Look
ug: بەت كۆرۈنۈشى

en: &Page title:
ug: بەت ماۋزۇسى(&P):

en: I&mages per row:
ug: ھەر قۇردىكى سۈرەت سانى(&M):

en: Show image file &name
ug: سۈرەت ھۆججەت ئاتىنى كۆرسەت(&N)

en: Show image file &size
ug: سۈرەت ھۆججەت چوڭلۇقىنى كۆرسەت(&S)

en: Show image &dimensions
ug: سۈرەت ئۆلچىمىنى كۆرسەت(&D)

en: Fon&t name:
ug: خەت نۇسخا ئاتى(&T):

en: Font si&ze:
ug: خەت چوڭلۇقى(&Z):

en: &Foreground color:
ug: ئالدى رەڭگى(&F):

en: &Background color:
ug: تەگلىك رەڭگى(&B):

en: Folders
ug: قىسقۇچلار

en: &Save to HTML file:
ug: HTML ھۆججەتكە ساقلا(&S):

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
ug: <p>بۇ سۈرەت يىغقۇچنى ساقلاشقا ئىشلىتىلگەن HTML ھۆججەت  ئاتى</p>

en: &Recurse subfolders
ug: تارقاق قىسقۇچلار ئىچىدە(&R)

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
ug: <p>سۈرەت يىغقۇچ قۇرغاندا تارماق قىسقۇچلارنى ئۆز ئىچىگە ئالامدۇ يوق.</p>

en: Endless
ug: چەكلىمە يوق

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
ug: <p>سىز قايتىلانما ئۆز ئىچىگە ئالىدىغان تارماق قىسقۇچ چوڭقۇرلۇقىنى تەڭشىيەلەيسىز، سۈرەت يىغقۇچ قۇرۇشنى چەكلىگەندە ئىزدەيدىغان قىسقۇچ سانى.</p>

en: Rec&ursion depth:
ug: قايتىلانما چوڭقۇرلۇقى(&U):

en: Copy or&iginal files
ug: دەسلەپكى ھۆججەتلەرنى كۆچۈر(&I)

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
ug: <p>ھەممە سۈرەتتىن بىر نۇسخىدىن كۆچۈرىدۇ، يىغقۇچ ئەسلى نۇسخىنى ئىشلەتمەي پەقەت مۇشۇ كۆپەيتمە نۇسخىنىلا نەقىل قىلىدۇ.</p>

en: Use &comment file
ug: ئىزاھات ھۆججىتىنى ئىشلەت(&C)

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
ug: <p>ئەگەر بۇ تاللانمىنى قوزغاتسىڭىز، رەسىم ھاسىل قىلىدىغان كىچىك ماۋزۇلۇق ھۆججەتتىن بىرنى بەلگىلىيەلەيسىز.</p><p>تەپسىلاتىنى تۆۋەندىكى «بۇ نېمە؟» ياردىمىدىن كۆرۈڭ.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
ug: <p>سىز بۇ جايدا ئىزاھات ھۆججەت ئاتىنى بەلگىلىيەلەيسىز. ئىزاھات ھۆججىتى سۈرەتنىڭ كىچىك ماۋزۇسىنى ئۆز ئىچىگە ئالىدۇ، ئۇنىڭ پىچىمى: </p><p>ھۆججەت ئاتى1:<br />چۈشەندۈرۈش<br /><br />ھۆججەت ئاتى2:<br />چۈشەندۈرۈش<br /><br />قاتارلىق</p>

en: Comments &file:
ug: ئىزاھات ھۆججىتى(&F):

en: Thumbnails
ug: كىچىك سۈرەت

en: Thumbnail size:
ug: كىچىك سۈرەت چوڭلۇقى:

en: &Set different color depth:
ug: ئوخشىمىغان رەڭ چوڭقۇرلۇق تەڭشىكى(&S):

en: &Create Image Gallery...
ug: سۈرەت يىغقۇچ قۇر(&C)…

en: Could not create the plugin, please report a bug.
ug: قىستۇرما قۇرالمايدۇ، بىر كەمتۈكلۈك دوكلاتى يوللاڭ.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
ug: پەقەت يەرلىك قىسقۇچتىلا ئىشلەيدىغان سۈرەت يىغقۇچ قۇرىدۇ.

en: Creating thumbnails
ug: كىچىك سۈرەت قۇرۇۋاتىدۇ

en: Could not create folder: %1
ug: قىسقۇچ قۇرالمىدى: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
ug: <i>سۈرەت سانى</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
ug: <i>قۇرغان ۋاقتى</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
ug: <i>تارماق قىسقۇچلار</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
ug: %1 ئۈچۈن
    كىچىك سۈرەت قۇرۇلدى

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
ug: %1 ئۈچۈن
    كىچىك سۈرەت قۇرالمىدى

en: KiB
ug: كىلوبايت

en: Could not open file: %1
ug: ھۆججەتنى ئاچالمايدۇ: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)
