kcmkio - en to ug translation catalogue (13 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Bookmarks
ug: خەتكۈشلەر

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show a box with KDE places (Home, Network, ...). Useful if you use konqueror as a file manager.
ug: ك د ئې(KDE) ئورۇنلىرى(ماكان، تور،…)لار بار كۆزنەكنى كۆرسىتىدۇ. konqueror نى ھۆججەت باشقۇرغۇ قىلى ئىشلەتكەن چاغدا، بۇ بەكمۇ قۇلايلىق.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowPlaces)
en: Show system &places
ug: سىستېما ئورۇنلىرىنى كۆرسەت(&P)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General Settings
ug: ئادەتتىكى تەڭشەك

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of columns to show:
ug: كۆرسىتىدىغان ئىستون سانى:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Disable it on slow system to disable background images.
ug: سۈرئىتى ئاستا سىستېمىلاردا تەگلىك سۈرىتىنى ئىناۋەتسىز قىلىش ئارقىلىق بۇنى ئىناۋەتسىز قىلىدۇ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbShowBackgrounds)
en: Show folder &backgrounds
ug: قىسقۇچ تەگلىكىنى كۆرسەت(&B)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: How much disk space is used to cache the pixmaps
ug: pixmap نى غەملەش ئۈچۈن قانچىلىك دىسكا بوشلۇقى كېرەك بولىدۇ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Pixmap Cache
ug: Pixmap غەملىكى

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbMaxCacheSize)
en: Disk cache size:
ug: دىسكا غەملىكىنىڭ چوڭلۇقى:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, sbCacheSize)
en:  kB
ug:  كىلوبايت

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: Clear the pixmap cache
ug: Pixmap غەملىكىنى تازىلايدۇ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearCacheButton)
en: &Clear Cache
ug: غەملەك تازىلا(&C)
