libkonq - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: &Open
ug: ئاچ(&O)

en: Create &Folder...
ug: قىسقۇچ قۇر(&F)…

en: &Restore
ug: ئەسلىگە كەلتۈر(&R)

en: Show Original Directory
ug: ئەسلى مۇندەرىجىنى كۆرسەت

en: Show Original File
ug: ئەسلى ھۆججەتنى كۆرسەت

en: &Empty Trash Bin
ug: ئەخلەتخانىنى تازىلا(&E)

en: &Configure Trash Bin
ug: ئەخلەتخانىنى سەپلە(&C)

en: &Bookmark This Page
ug: بۇ بەتنى  خەتكۈچلە(&B)

en: &Bookmark This Location
ug: بۇ ئورۇننى  خەتكۈچلە(&B)

en: &Bookmark This Folder
ug: بۇ قىسقۇچنى خەتكۈچلە(&B)

en: &Bookmark This Link
ug: بۇ ئۇلانمىدى خەتكۈچلە(&B)

en: &Bookmark This File
ug: بۇ ھۆججەتنى خەتكۈچلە(&B)

en: Preview In
ug: ئالدىن كۆزىتىش ئۇسۇلى

en: &Properties
ug: خاسلىق(&P)
