searchbarplugin - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
ug: ئىزدەش بالدىقى<p>ئىزدەيدىغان سۆزنى كىرگۈزۈڭ. سىنبەلگىنى چېكىپ ئىزدەش ئۇسۇلى ياكى تەمىنلىگۈچى(ئىزدەش ماتورى) نى ئۆزگەرتىڭ.</p>

en: Search Bar
ug: ئىزدەش بالدىقى

en: Focus Searchbar
ug: ئىزدەش بالدىقىغا ئۆتۈش

en: Find in This Page
ug: مەزكۇر بەتتىن ئىزدەش

en: Select Search Engines...
ug: ئىزدەش ماتورىنى تاللاش…

en: Add %1...
ug: %1 نى قوش…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
ug: ئىزدەش قورال بالدىقى

en: Set Uri Shortcuts
ug: URI تېزلەتمىسىنى بەلگىلە

en: Name:
ug: ئاتى:

en: Shortcuts:
ug: تېزلەتمىلەر:
