uachangerplugin - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
ug: توركۆرگۈ كىملىكىنى ئۆزگەرتىش

en: Other
ug: باشقا

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
ug: نەشرى  %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
ug: نەشرى %1، %2 نىڭدا

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
ug: %1 %2 ، %3 نىڭدا

en: Default Identification
ug: كۆڭۈلدىكى كىملىك

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
ug: پۈتۈن تورتۇراغا قوللىنىش

en: Configure...
ug: سەپلە…

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ug: قوشۇمچە قورال بالداق
