khtmlsettingsplugin - en to ug translation catalogue (12 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ug: قوراللار(&T)

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
ug: قوشۇمچە قورال بالداق

en: HTML Settings
ug: HTML تەڭشەك

en: &Cookies
ug: Cookies(&C)

en: &Plugins
ug: قىستۇرمىلار(&P)

en: Autoload &Images
ug: سۈرەتنى ئۆزلۈكىدىن يۈكلە(&I)

en: Enable Pro&xy
ug: ۋاكالەتچىنى قوزغات(&X)

en: Enable Cac&he
ug: غەملەك قوزغات(&H)

en: Cache Po&licy
ug: غەملەك قائىدىسى(&L)

en: &Keep Cache in Sync
ug: غەملەك قەدەمداشلىقىنى ساقلاپ قال(&K)

en: &Use Cache if Possible
ug: ئىمكانقەدەر غەملەك ئىشلەت(&U)

en: &Offline Browsing Mode
ug: تورسىز توركۆرگۈ ھالىتى(&O)
