autorefresh - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: &Auto Refresh
uk: &Автоматично освіжати

en: None
uk: Ні

en: Every 15 Seconds
uk: Кожні 15 секунд

en: Every 30 Seconds
uk: Кожні 30 секунд

en: Every Minute
uk: Кожну хвилину

en: Every 5 Minutes
uk: Кожні 5 хвилин

en: Every 10 Minutes
uk: Кожні 10 хвилин

en: Every 15 Minutes
uk: Кожні 15 хвилин

en: Every 30 Minutes
uk: Кожні 30 хвилин

en: Every 60 Minutes
uk: Кожні 60 хвилин

en: Every 2 Hours
uk: Кожні 2 години

en: Every 6 Hours
uk: Кожні 6 годин

[ctx: @title:window]
en: Cannot Refresh Source
uk: Неможливо освіжити джерело

en: <qt>This plugin cannot auto-refresh the current part.</qt>
uk: <qt>Цей додаток не може автоматично оновити дану частину.</qt>

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти
