babelfish - en to uk translation catalogue (37 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uk: Додатковий пенал

en: Translate Web Page
uk: Перекласти вебсторінку

en: Translate Web &Page
uk: Перекласти веб&сторінку

en: &English To
uk: З &англійської

en: &French To
uk: З &французької

en: &German To
uk: З &німецької

en: &Greek To
uk: З &грецької

en: &Spanish To
uk: З &іспанської

en: &Portuguese To
uk: З &португальської

en: &Italian To
uk: З і&талійської

en: &Dutch To
uk: &З голландської

en: &Russian To
uk: З &російської

en: &Chinese (Simplified)
uk: &Китайською (спрощеною)

en: Chinese (&Traditional)
uk: Китайською (тради&ційною)

en: &Dutch
uk: &Голландською

en: &French
uk: &Французькою

en: &German
uk: &Німецькою

en: &Greek
uk: &Грецькою

en: &Italian
uk: &Італійською

en: &Japanese
uk: &Японською

en: &Korean
uk: &Корейською

en: &Norwegian
uk: &Норвезькою

en: &Portuguese
uk: &Португальською

en: &Russian
uk: &Російською

en: &Spanish
uk: &Іспанською

en: T&hai
uk: Та&йською

en: &Arabic
uk: &Арабською

en: &English
uk: &Англійською

en: &Chinese (Simplified) to English
uk: З &китайської (спрощеної) англійською

en: Chinese (&Traditional) to English
uk: З китайської (т&радиційної) англійською

en: &Japanese to English
uk: З &японської англійською

en: &Korean to English
uk: З &корейської англійською

[ctx: @title:window]
en: Malformed URL
uk: Неправильно записана адреса URL

en: The URL you entered is not valid, please correct it and try again.
uk: Адреса URL, яку ви ввели, містить помилки. Будь ласка, виправте і спробуйте знову.

[ctx: @info]
en: You are viewing this page over a secure connection.<nl/><nl/>The URL of the page will sent to the online translation service,<nl/>which may fetch the insecure version of the page.
uk: Ви переглядаєте цю сторінку за допомогою захищеного з’єднання.<nl/><nl/>Адресу цієї сторінки буде надіслано до служби перекладу у інтернеті,<nl/>що може призвести до порушення захисту даних цієї сторінки.

[ctx: @title:window]
en: Security Warning
uk: Попередження безпеки
