imgalleryplugin - en to uk translation catalogue (46 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create Image Gallery
uk: Створення галереї зображень

en: Create
uk: Створити

en: Image Gallery for %1
uk: Галерея зображень для %1

en: Look
uk: Вигляд

en: Page Look
uk: Вигляд сторінки

en: &Page title:
uk: Заголовок &сторінки:

en: I&mages per row:
uk: &Зображень на рядок:

en: Show image file &name
uk: Показувати &назву файла зображення

en: Show image file &size
uk: Показувати &розмір файла зображення

en: Show image &dimensions
uk: Показувати ро&зміри зображення

en: Fon&t name:
uk: Назва шриф&ту:

en: Font si&ze:
uk: Ро&змір шрифту:

en: &Foreground color:
uk: Колір &написів:

en: &Background color:
uk: Колір &тла:

en: Folders
uk: Теки

en: &Save to HTML file:
uk: &Зберегти до HTML-файла:

en: <p>The name of the HTML file this gallery will be saved to.</p>
uk: <p>Назва файла HTML для збереження цієї галереї.</p>

en: &Recurse subfolders
uk: &Підтеки рекурсивно

en: <p>Whether subfolders should be included for the image gallery creation or not.</p>
uk: <p>Будуть включатися підкаталоги для створення галереї зображень чи ні.</p>

en: Endless
uk: Нескінченно

en: <p>You can limit the number of folders the image gallery creator will traverse to by setting an upper bound for the recursion depth.</p>
uk: <p>Можна обмежити кількість каталогів галереї зображень, через які програма буде проходити, встановивши верхню межу глибини рекурсії.</p>

en: Rec&ursion depth:
uk: Глибина ре&курсії:

en: Copy or&iginal files
uk: Копіювати &початкові файли

en: <p>This makes a copy of all images and the gallery will refer to these copies instead of the original images.</p>
uk: <p>Робить копії всіх зображень і потім галерея буде посилатися на ці копії замість початкових зображень.</p>

en: Use &comment file
uk: Використовувати файл &коментарів

en: <p>If you enable this option you can specify a comment file which will be used for generating subtitles for the images.</p><p>For details about the file format please see the "What's This?" help below.</p>
uk: <p>Якщо ввімкнути цей параметр, можна вказати файл коментарів, який буде використовуватись для створення субтитрів для зображень.</p><p>Щодо подробиць та формату файла дивіться довідку «Що це?» внизу.</p>

en: <p>You can specify the name of the comment file here. The comment file contains the subtitles for the images. The format of this file is:</p><p>FILENAME1:<br />Description<br /><br />FILENAME2:<br />Description<br /><br />and so on</p>
uk: <p>Тут ви можете вказати назву файла коментарів. Файл коментарів містить субтитри для зображень. Формат цього файла такий:</p><p>НАЗВА_ФАЙЛА1:<br />Опис<br /><br />НАЗВА_ФАЙЛА2:<br />Опис<br /> <br />і так далі</p>

en: Comments &file:
uk: &Файл коментарів:

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Image f&ormat:
uk: &Формат зображення:

en: Thumbnail size:
uk: Розмір мініатюри:

en: &Set different color depth:
uk: &Встановити іншу глибину кольору:

en: Color depth:
uk: Глибина кольору:

en: &Create Image Gallery...
uk: &Створити галерею зображень...

en: Could not create the plugin, please report a bug.
uk: Не вдалося створити додаток. Будь ласка, напишіть звіт про помилку.

en: Creating an image gallery works only on local folders.
uk: Створення галереї зображень працює тільки на локальних каталогах.

en: Creating thumbnails
uk: Створюю мініатюри

en: Could not create folder: %1
uk: Не вдалося створити теку: %1

en: <i>Number of images</i>: %1
uk: <i>Кількість зображень</i>: %1

en: <i>Created on</i>: %1
uk: <i>Створено</i>: %1

en: <i>Subfolders</i>:
uk: <i>Підкаталоги</i>:

en: Created thumbnail for: 
    %1
uk: Створено мініатюру для: 
    %1

en: Creating thumbnail for: 
    %1
     failed
uk: Створення мініатюри для: 
    %1
     зазнало невдачі

en: KiB
uk: КіБ

en: Could not open file: %1
uk: Не вдалося відкрити файл: %1

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти
