khtmlsettingsplugin - en to uk translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uk: Додатковий пенал

en: HTML Settings
uk: Параметри HTML

en: &Cookies
uk: &Куки

en: &Plugins
uk: Д&одатки

en: Autoload &Images
uk: Автозавантаження &зображень

en: Enable Pro&xy
uk: Ввімкнути про&ксі

en: Enable Cac&he
uk: Ввімкнути ке&ш

en: Cache Po&licy
uk: Прави&ла кешування

en: &Keep Cache in Sync
uk: &Підтримувати актуальність кешу

en: &Use Cache if Possible
uk: &Використовувати кеш за можливості

en: &Offline Browsing Mode
uk: &Автономний режим навігації

en: The cookie setting could not be changed, because the cookie daemon could not be contacted.
uk: Не вдалося змінити параметри кук, оскільки не вдалося встановити зв’язок із фоновою службою кук.

[ctx: @title:window]
en: Cookie Settings Unavailable
uk: Параметри кук недоступні
