konqueror - en to uk translation catalogue (279 entries)

en: Web browser, file manager and document viewer.
uk: Переглядач інтернету, менеджер файлів і переглядач документів.

en: (C) 1999-2016, The Konqueror developers
uk: © Розробники Konqueror, 1999–2016

en: Current maintainer
uk: Поточний супровідник

en: Developer (framework, parts, JavaScript, I/O library) and former maintainer
uk: Розробник (планування, частини, JavaScript, бібліотеки В/В) та колишній супровідник

en: Developer (framework, parts)
uk: Розробник (планування, частини)

en: Developer (framework)
uk: Розробник (каркас)

en: Developer
uk: Розробник

en: Developer (List views)
uk: Розробник (вигляд списком)

en: Developer (List views, I/O library)
uk: Розробник (вигляд списком, бібліотека I/O)

en: Developer (HTML rendering engine)
uk: Розробник (рушій обробки HTML)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library)
uk: Розробник (рушій обробки HTML, бібліотеки В/В)

en: Developer (HTML rendering engine, I/O library, regression test framework)
uk: Розробник (рушій обробки HTML, бібліотеки В/В, тести на помилки)

en: Developer (HTML rendering engine, JavaScript)
uk: Розробник (рушій обробки HTML, JavaScript)

en: Apple Safari Developers
uk: Розробники Apple Safari

en: Developer (JavaScript)
uk: Розробник (JavaScript)

en: Developer (Java applets and other embedded objects)
uk: Розробник (підтримка аплетів Java та інших вмонтованих об'єктів)

en: Developer (I/O library)
uk: Розробник (бібліотеки В/В)

en: Developer (Java applet support)
uk: Розробник (підтримка аплетів Java)

en: Developer (Java 2 security manager support,
     and other major improvements to applet support)
uk: Розробник (підтримка менеджера безпеки Java 2,
     та інші покращання у підтримці аплетів)

en: Developer (Netscape plugin support)
uk: Розробник (підтримка додатків Netscape)

en: Developer (SSL, Netscape plugins)
uk: Розробник (SSL, підтримка додатків Netscape)

en: Developer (I/O library, Authentication support)
uk: Розробник (бібліотека В/В, підтримка автентифікації)

en: Graphics/icons
uk: Графіка/піктограми

en: KFM author
uk: Автор KFM

en: Developer (navigation panel framework)
uk: Розробник (каркас панелі навігації)

en: Developer (misc stuff)
uk: Розробник (різне)

en: Developer (AdBlock filter)
uk: Розробник (фільтр AdBlock)

en: Start without a default window, when called without URLs
uk: Запускати без типового вікна, якщо викликано без визначення адреси

en: Preload for later use. This mode does not support URLs on the command line
uk: Попередньо завантажити для подальшого використання. У цьому режимі визначення адрес за допомогою командного рядка не підтримується.

en: Profile to open (DEPRECATED, IGNORED)
uk: Профіль, який слід відкрити (ЗАСТАРІЛЕ, ІГНОРУЄТЬСЯ)

en: profile
uk: профіль

en: List available sessions
uk: Список доступних сеансів

en: Session to open
uk: Сеанс, який слід відкрити

en: session
uk: сеанс

en: Mimetype to use for this URL (e.g. text/html or inode/directory)
uk: Тип MIME для цього URL (наприклад, text/html або inode/directory)

en: mimetype
uk: тип_mime

en: Part to use (e.g. khtml or kwebkitpart)
uk: Модуль обробки, який слід використовувати (наприклад, khtml або kwebkitpart)

en: service
uk: служба

en: For URLs that point to files, opens the directory and selects the file, instead of opening the actual file
uk: Для адрес (URL), які вказують на файли, відкривати каталог з файлом та вибирати файл, замість самого файла

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
uk: Список файлів і адрес, які було відкрито за допомогою програми, буде вилучено після використання

en: Location to open
uk: Відкрити адресу

en: You can't pass URLs when using the --preload switch. The URLs will be ignored
uk: Не можна передавати адреси при використанні перемикача --preload. Адреси буде проігноровано.

en: no name
uk: без назви

[ctx: @title:window]
en: Configure Extensions
uk: Налаштовування розширень

en: Extensions
uk: Розширення

en: There was an error loading the module %1.
    The diagnostics is:
    %2
uk: Під час спроби завантажити модуль %1 сталася помилка.
    Повідомлення про помилку:
    %2

en: Checking this box on at least two views sets those views as 'linked'. Then, when you change directories in one view, the other views linked with it will automatically update to show the current directory. This is especially useful with different types of views, such as a directory tree with an icon view or detailed view, and possibly a terminal emulator window.
uk: При вмиканні цього параметра хоча б на двох переглядах, вони стають «зв'язаними». Якщо після цього ви змінюєте каталог у одному перегляді, інший, зв'язаний з першим, автоматично змінить свій каталог на такий самий. Це особливо зручно для різних переглядів, наприклад структури каталогів з піктограмами або деталізованого перегляду, або, можливо, з відкритим вікном емулятора термінала.

en: Close View
uk: Закрити перегляд

en: %1/s
uk: %1/с

en: Stalled
uk: Пауза зв'язку

en: Preview &in %1
uk: Перегляд &у %1

en: Show %1
uk: Показати %1|/|Показати $[заміна-пар %1 'Емулятор термінала' 'емулятор термінала' 'Бічна панель' 'бічну панель']

[ctx: @title:window]
en: History
uk: Журнал

[ctx: @action:inmenu Parent of 'By Name' and 'By Date']
en: Sort
uk: Впорядкувати

en: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Last visited: %2<br />First visited: %3<br />Number of times visited: %4</qt>
uk: <qt><center><b>%1</b></center><hr />Останній раз відвідано: %2<br />Перший раз відвідано: %3<br /> Всього відвідано разів: %4</qt>

en: Local
uk: Локальна

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Open in New &Window
uk: Відкрити у новому &вікні

en: Open in New Tab
uk: Відкрити у новій вкладці

en: Open in Current Tab
uk: Відкрити у поточній вкладці

en: &Copy Link Address
uk: С&копіювати адресу посилання

en: &Remove Entry
uk: &Вилучити елемент

en: C&lear History
uk: О&чистити історію

en: &Preferences...
uk: &Параметри...

en: By &Name
uk: За &назвою

en: By &Date
uk: За &датою

en: Search in history
uk: Пошук у журналі

en: Do you really want to clear the entire history?
uk: Ви дійсно хочете очистити всю історію?

[ctx: @title:window]
en: Clear History?
uk: Спорожнити журнал?

[ctx: @title:tab]
en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Access denied
uk: Доступ заборонено

en: Open File
uk: Відкриття файла

en: Canceled.
uk: Припинено.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Reloading the page will discard these changes.
uk: Ця сторінка містить зміни, які не було передано.
    Закриття сторінки призведе до відкидання змін.

[ctx: @title:window]
en: Discard Changes?
uk: Відкинути зміни?

en: &Discard Changes
uk: В&ідкинути зміни

en: Home Folder
uk: Домашня тека

en: Home
uk: Домівка

en: Navigate to your 'Home Folder'
uk: Перейти до вашої «Домівки»

en: Navigate to your local 'Home Folder'
uk: Перейти до вашої локальної «Домівки»

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Home Page
uk: Домашня сторінка

en: Navigate to your 'Home Page'
uk: Перейти до вашої «Домашньої сторінки»

en: <html>Navigate to your 'Home Page'<br /><br />You can configure the location where this button takes you under <b>Settings -> Configure Konqueror -> General</b>.</html>
uk: <html>Перейти до вашої «Домашньої сторінки»<br /><br />Ви можете налаштувати адресу, до якої веде ця кнопка, у розділі <b>Параметри -> Налаштувати Konqueror -> Загальне</b>.</html>

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Detaching the tab will discard these changes.
uk: Ця вкладка містить зміни, які ще не були збережені.
    Відокремлення вкладки призведе до втрати змін.

en: This view contains changes that have not been submitted.
    Closing the view will discard these changes.
uk: Цей перегляд містить зміни, які ще не були збережені.
    Закриття перегляду призведе до втрати змін.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the tab will discard these changes.
uk: Ця вкладка містить зміни, які ще не були збережені.
    Закриття вкладки призведе до втрати змін.

en: Do you really want to close all other tabs?
uk: Ви дійсно хочете закрити всі інші вкладки?

en: Close &Other Tabs
uk: Закрити ін&ші вкладки

[ctx: @title:window]
en: Close Other Tabs Confirmation
uk: Підтвердження закриття інших вкладок

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing other tabs will discard these changes.
uk: Ця вкладка містить зміни, які ще не були збережені.
    Закриття інших вкладок призведе до втрати змін.

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Reloading all tabs will discard these changes.
uk: Ця вкладка містить зміни, які ще не були збережені.
    Перезавантаження всіх вкладок призведе до втрати змін.

[ctx: @title:window]
en: Enter Target
uk: Введення адреси призначення

en: <qt><b>%1</b> is not valid</qt>
uk: <qt><b>%1</b> — неправильна</qt>

en: Copy selected files from %1 to:
uk: Копіювати вибрані файли з %1 до:

en: Move selected files from %1 to:
uk: Пересунути вибрані файли з %1 до:

[ctx: This menu entry empties the closed items history]
en: Empty Closed Items History
uk: Спорожнити журнал закритих вкладок

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Manage...
uk: Керування...

en: New &Window
uk: Нове &вікно

en: &Duplicate Window
uk: &Здублювати вікно

en: Send &Link Address...
uk: Відіслати &посилання...

en: S&end File...
uk: В&ідіслати файл...

en: &Open Location
uk: Відкрити &адресу

en: &Open File...
uk: Від&крити файл...

en: &Find File...
uk: &Знайти файл...

en: Lock to Current Location
uk: Зафіксувати на цій адресі

[ctx: This option links konqueror views]
en: Lin&k View
uk: П&ерегляд з посиланнями

en: &Up
uk: В&гору

en: Closed Items
uk: Закриті вкладки

en: Sessions
uk: Сеанси

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Most Often Visited
uk: Що найчастіше відвідуються

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Recently Visited
uk: Недавно відвідані

[ctx: @action:inmenu Go]
en: Show History
uk: Показати історію

en: Configure Extensions...
uk: Налаштувати розширення...

en: Configure Spell Checking...
uk: Налаштувати перевірку правопису...

en: Split View &Left/Right
uk: Розділений перегляд: &лівий/правий

en: Split View &Top/Bottom
uk: Розділений перегляд: &вгорі/внизу

en: &New Tab
uk: Н&ова вкладка

en: &Duplicate Current Tab
uk: З&дублювати поточну вкладку

en: Detach Current Tab
uk: Відокремити поточну вкладку

en: &Close Active View
uk: &Закрити активний перегляд

en: Close Current Tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Activate Next Tab
uk: Активізувати наступну вкладку

en: Activate Previous Tab
uk: Активізувати попередню вкладку

en: Activate Tab %1
uk: Активізувати вкладку %1

en: Move Tab Left
uk: Пересунути закладку ліворуч

en: Move Tab Right
uk: Пересунути вкладку праворуч

en: Dump Debug Info
uk: Скинути інформацію налагодження

en: &Reload
uk: &Перезавантажити

en: &Reload All Tabs
uk: &Перезавантажити всі вкладки

en: &Force Reload
uk: &Примусово перезавантажити

en: &Stop
uk: З&упинити

en: Throbber
uk: Індикатор роботи

en: L&ocation:
uk: Адр&еса:

en: Location Bar
uk: Панель адреси

en: <html>Location Bar<br /><br />Enter a web address or search term.</html>
uk: <html>Панель адреси<br /><br />Введіть адресу сторінки інтернету або рядок для пошуку.</html>

en: Clear Location Bar
uk: Спорожнити панель адреси

en: <html>Clear Location bar<br /><br />Clears the contents of the location bar.</html>
uk: <html>Спорожнити панель адреси<br /><br />Стирає вміст панелі адреси.</html>

en: &Bookmarks
uk: &Закладки

en: Kon&queror Introduction
uk: Вс&туп до Konqueror

en: Go
uk: Перейти

en: <html>Go<br /><br />Goes to the page that has been entered into the location bar.</html>
uk: <html>Перейти<br /><br />Переходить до сторінки, адресу якої введено в панель адреси.</html>

en: <html>Enter the parent folder<br /><br />For instance, if the current location is file:/home/%1 clicking this button will take you to file:/home.</html>
uk: <html>Перейти до батьківської теки<br /><br />Наприклад, якщо поточною текою є file:/home/%1, при натисканні на цю кнопку, ви потрапите до file:/home.</html>

en: Enter the parent folder
uk: Перейти до батьківської теки

en: Move backwards one step in the browsing history
uk: Перейти на один крок назад в історії навігації

en: Move forward one step in the browsing history
uk: Перейти на один крок вперед в історії навігації

en: Move backwards one step in the closed tabs history
uk: Перейти на один крок назад в історії закритих вкладок

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
uk: <html>Перезавантажити поточний документ<br /><br />Ця дія може бути потрібною, щоб оновлювати вебсторінки, які було змінено з часу їхнього завантаження, і бачити ці зміни.</html>

en: Reload the currently displayed document
uk: Перезавантажити поточний документ

en: <html>Reload all currently displayed documents in tabs<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible.</html>
uk: <html>Перезавантажити всі документи у всіх вкладках<br /><br />Ця дія може бути потрібною, щоб оновити вебсторінки, які було змінено з часу їхнього завантаження, і побачити ці зміни.</html>

en: Reload all currently displayed document in tabs
uk: Перезавантажити всі документи у всіх вкладках

en: <html>Stop loading the document<br /><br />All network transfers will be stopped and Konqueror will display the content that has been received so far.</html>
uk: <html>Припинити завантаження документа<br /><br />Всі перенесення даних по мережі буде зупинено, і Konqueror покаже вміст, який було отримано.</html>

en: <html>Reload the currently displayed document<br /><br />This may, for example, be needed to refresh web pages that have been modified since they were loaded, in order to make the changes visible. Any images on the page are downloaded again, even if cached copies exist.</html>
uk: <html>Перезавантажити поточний документ<br /><br />Ця дія може бути потрібною, щоб оновлювати вебсторінки, які було змінено з часу їхнього завантаження, і бачити ці зміни. Всі зображення на сторінці буде отримано повторно, навіть якщо у кеші є їхні копії.</html>

en: Force a reload of the currently displayed document and any contained images
uk: Примусово перезавантажити поточний документ і всі зображення, які він містить

en: Stop loading the document
uk: Зупинити завантаження документа

en: <html>Cut the currently selected text or item(s) and move it to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
uk: <html>Вирізати вибраний текст або елементи та перемістити їх у системну кишеню<br /><br /> Це дозволить скористатись командою <b>Вставити</b> в Konqueror та інших програмах KDE.</html>

en: Move the selected text or item(s) to the clipboard
uk: Перенести вибраний текст або елемент(и) у кишеню

en: <html>Copy the currently selected text or item(s) to the system clipboard<br /><br />This makes it available to the <b>Paste</b> command in Konqueror and other KDE applications.</html>
uk: <html>Скопіювати вибраний текст або елемент(и) в системну кишеню.<br /><br />Це дозволить скористатись командою <b>Вставити</b> в Konqueror та інших програмах KDE.</html>

en: Copy the selected text or item(s) to the clipboard
uk: Скопіювати вибраний текст або елементи у кишеню

en: <html>Paste the previously cut or copied clipboard contents<br /><br />This also works for text copied or cut from other KDE applications.</html>
uk: <html>Вставити попередньо вирізаний або скопійований вміст кишені<br /><br />Це також працює для тексту вирізаного або скопійованого з інших програм KDE.</html>

en: Paste the clipboard contents
uk: Вставити вміст кишені

en: <html>Print the currently displayed document<br /><br />You will be presented with a dialog where you can set various options, such as the number of copies to print and which printer to use.<br /><br />This dialog also provides access to special KDE printing services such as creating a PDF file from the current document.</html>
uk: <html>Друкує поточний документ<br /><br />У діалоговому вікні, що з'явиться, ви зможете встановити різні параметри друку, такі як кількість копій та який принтер використовувати.<br /><br />Це вікно, також, надає доступ до спеціальних служб друку KDE, таких як створення PDF-файлів з поточного документа.</html>

en: Print the current document
uk: Друкує поточний документ

en: A locked view cannot change folders. Use in combination with 'link view' to explore many files from one folder
uk: У зафіксованому перегляді неможливо змінювати теки. Використовуйте його разом зі «виглядом з посиланнями», щоб переглядати багато файлів з однієї теки.

en: Sets the view as 'linked'. A linked view follows folder changes made in other linked views.
uk: Робить вигляд «зв'язаним». Зв'язаний вигляд повторює зміни теки у інших зв'язаних виглядах.

en: &Inspect Current Page
uk: &Інспектувати поточну вкладку

en: <html>Shows the developer tools for the current page<br/><br/>The current view is split in two and the developer tools are displayed in the second half
uk: <html>Показує інструменти розробника для поточної сторінки<br/><br/>Поточну панель перегляду буде поділено на дві частини; інструменти розробника буде показано у другій частині

en: Shows the developer tools for the current page
uk: Показує інструменти розробника для поточної сторінки

en: Copy &Files...
uk: Копіювати фа&йли...

en: M&ove Files...
uk: Пере&сунути файли...

en: You have requested to open more than 20 bookmarks in tabs. This might take a while. Continue?
uk: Ви наказали програмі відкрити більше, ніж 20 закладок у вкладках. Виконання команди може тривати досить довго. Продовжити?

[ctx: @title:window]
en: Open bookmarks folder in new tabs
uk: Відкриття закладки у нових вкладках

[ctx: @action:button]
en: Open
uk: Відкрити

en: Open in T&his Window
uk: Відкрити у &цьому вікні

en: Open the document in current window
uk: Відкрити документ у поточному вікні

en: Open the document in a new window
uk: Відкрити документ у новому вікні

en: Open in &New Tab
uk: Відкрити у н&овій вкладці

en: Open the document in a new tab
uk: Відкрити документ у новій вкладці

en: &Open With
uk: &Відкрити у

en: Open with %1
uk: Відкрити у %1

[ctx: @action:inmenu View]
en: &View Mode
uk: Ре&жим перегляду

en: You have multiple tabs open in this window, are you sure you want to quit?
uk: У вас відкрито декілька вкладок у цьому вікні, ви дійсно хочете його закрити?

[ctx: @title:window]
en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: C&lose Current Tab
uk: &Закрити поточну вкладку

en: This tab contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
uk: Ця вкладка містить зміни, які ще не були збережені.
    Закриття вікна призведе до втрати змін.

en: This page contains changes that have not been submitted.
    Closing the window will discard these changes.
uk: На цій сторінці є зміни, які ще не було збережено.
    Закриття вікна призведе до втрати змін.

en: Your sidebar is not functional or unavailable. A new entry cannot be added.
uk: Не вдається примусити працювати бічну панель або вона взагалі не наявна. Новий запис неможливо додати.

[ctx: @title:window]
en: Web Sidebar
uk: Бічна вебпанель

en: Add new web extension "%1" to your sidebar?
uk: Додати нове інтернет-розширення «%1» до бічної панелі?

en: Add
uk: Додати

en: Do Not Add
uk: Не додавати

en: There appears to be a configuration error. You have associated Konqueror with %1, but it cannot handle this file type.
uk: Здається, існує помилка у налаштуваннях. Ви прив'язали %1 до Konqueror, але він не вміє обробляти такий тип файлів.

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine. No proxy will be used
    
     QtWebEngine only support a fixed proxy, so proxy auto-configuration (PAC) and Web Proxy Auto-Discovery protocol can't be used with QtWebEngine. If you need a proxy, please select the system proxy configuration or specify a proxy URL manually in the settings dialog. Do you want to change proxy settings now?
uk: Вашими налаштуваннями проксі-сервера не можна скористатися для роботи із рушієм обробки HTML QtWebEngine. Проксі-сервер не буде використано.
    
    У QtWebEngine передбачено підтримку лише фіксованих проксі-серверів, тому автоматичним налаштовуванням проксі-сервера (PAC) та протоколом автоматичного виявлення проксі-сервера у QtWebEngine скористатися не можна. Якщо вам потрібен проксі-сервер, будь ласка, виберіть налаштування загальносистемного проксі-сервера або вкажіть адресу проксі-сервера вручну за допомогою діалогового вікна параметрів програми. Хочете змінити параметри проксі-сервера зараз?

en: Unsupported proxy configuration
uk: Непідтримувані налаштування проксі

en: Don't use a proxy
uk: Не використовувати проксі

en: Show proxy configuration dialog
uk: Показати вікно налаштовування проксі-сервера

en: Your proxy configuration can't be used with the QtWebEngine HTML engine because it doesn't support having different proxies for the HTTP and HTTPS protocols. Your current settings are:<p><b>HTTP proxy:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>HTTPS proxy: </b><tt>%2</tt></p>What do you want to do?
uk: Вашими налаштуваннями проксі-сервера не можна скористатися у поєднанні із рушієм обробки HTML QtWebEngine, оскільки у цьому рушії не передбачено підтримки різних проксі-серверів для протоколів HTTP і HTTPS. Поточні налаштування:<p><b>Проксі-сервера HTTP:</b> <tt>%1</tt></p><p><b>Проксі-сервер HTTPS: </b><tt>%2</tt></p>Що робити?

en: Conflicting proxy configuration
uk: Конфлікт налаштувань проксі-сервера

en: Use HTTP proxy (only this time)
uk: Використовувати HTTP-проксі (лише цього разу)

en: Use HTTPS proxy (only this time)
uk: Використовувати HTTPS-проксі (лише цього разу)

en: You have entered Complete Full Screen mode (the user interface is completely hidden). You can exit it by pressing the keyboard shortcut for Full Screen Mode (%1)
uk: Ви увімкнули повністю повноекранний режим (інтерфейс користувача повністю приховано). Ви можете вийти з цього режиму за допомогою натискання клавіатурного скорочення повноекранного режиму (%1)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Save open &tabs and windows for easy retrieval
uk: Зберегти від&криті вкладки і вікна для полегшення поновлення роботи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pAllWindows)
en: A&ll open windows
uk: &Усі відкриті вікна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_pCurrentWindow)
en: Onl&y current window
uk: &Лише поточне вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSessionName)
en: Session n&ame:
uk: &Назва сеансу:

[ctx: @title:window]
en: Manage Sessions
uk: Керування сеансами

[ctx: @title:window]
en: Rename Session
uk: Перейменування сеансу

[ctx: @title:window]
en: Save Session
uk: Збереження сеансу

en: A session with the name '%1' already exists, do you want to overwrite it?
uk: Сеанс з назвою «%1» вже існує, бажаєте його перезаписати?

[ctx: @title:window]
en: Session exists. Overwrite?
uk: Сеанс вже існує. Перезаписати?

[ctx: @action:button New session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pNewButton)
en: New...
uk: Створити...

[ctx: @action:button Save current session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pSaveCurrentButton)
en: Save Current...
uk: Зберегти поточний…

[ctx: @action:button Rename session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pRenameButton)
en: Rename...
uk: Перейменувати...

[ctx: @action:button Delete session]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_pDeleteButton)
en: Delete
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_pOpenTabsInsideCurrentWindow) i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Open tabs inside current window
uk: Відкрити вкладку у поточному вікні

[ctx: @title:window]
en: Restore Session?
uk: Відновити сеанс?

en: Konqueror did not close correctly. Would you like to restore these previous sessions?
uk: Konqueror завершив роботу некоректно. Бажаєте відновити ці попередні сеанси?

[ctx: @tooltip:session list]
en: Uncheck the sessions you do not want to be restored
uk: Зніміть позначки з пунктів сеансів, які не слід відновлювати

[ctx: @item:treewidget]
en: Window %1
uk: Вікно %1

en: Do not ask again
uk: Більше не питати

[ctx: @action:button yes]
en: Restore Session
uk: Відновити сеанс

[ctx: @action:button no]
en: Do Not Restore
uk: Не відновлювати

[ctx: @action:button ask later]
en: Ask Me Later
uk: Спитати пізніше

[ctx: @info]
en: Close
uk: Закрити

en: Close
uk: Закрити

en: Error: %1
uk: Помилка: %1

en: This bar contains the list of currently open tabs. Click on a tab to make it active. You can also use keyboard shortcuts to navigate through tabs. The text on the tab shows the content currently open in it; place your mouse over the tab to see the full title, in case it has been shortened to fit the tab width.
uk: Ця панель містить список відкритих вкладок. Клацніть по вкладці, щоб активізувати її. Для навігації вкладками можна також використовувати клавіатурні скорочення. Текст на вкладці — це заголовок вебсайта, що відкритий у ній; наведіть курсор на вкладку, щоб побачити повний текст заголовка, якщо він не вмістився у вкладці.

en: Open a new tab
uk: Відкрити нову вкладку

en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: &Duplicate Tab
uk: &Здублювати вкладку

en: &Reload Tab
uk: &Перезавантажити вкладку

en: Other Tabs
uk: Інші вкладки

en: D&etach Tab
uk: В&ідокремити вкладку

en: &Close Tab
uk: З&акрити вкладку

note: i18n: ectx: label, entry, group (UserSettings)
en: Start Page
uk: Початкова сторінка

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will start from.
uk: Це адреса сторінки, з якої розпочинатиме роботу Konqueror.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UserSettings)
en: This is the URL of the web page where Konqueror will jump to when the \"Home\" button is pressed.
uk: Це адреса URL сторінки мережі, до якої перейде Konqueror, якщо ви натиснете кнопку «Домівка».

note: i18n: ectx: label, entry, group (UndoManagerSettings)
en: Maximum number of Closed Items
uk: Максимальна кількість закритих сторінок

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (UndoManagerSettings)
en: This sets the maximum number of closed items that will be stored in memory. This limit will not be surpassed.
uk: Цей параметр встановлює максимальну кількість закритих сторінок, які зберігатимуться у пам’яті. Програма «забуватиме» всі зайві сторінки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Open folders in separate windows
uk: Відкривати теки у окремих вікнах

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: If this option is checked, Konqueror will open a new window when you open a folder, rather than showing that folder's contents in the current window.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, Konqueror буде відкривати нове вікно, коли ви відкриваєте нову теку, замість того, щоб показувати зміст теки у вже відкритому вікні.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show file tips
uk: Показувати підказки файлів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if, when moving the mouse over a file, you want to see a small popup window with additional information about that file
uk: За допомогою цього пункту ви можете вказати, чи слід показувати невеличке віконечко з додатковими даними про файл, коли ви наведете вказівник миші на позначку цього файла.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show previews in file tips
uk: Показувати мініатюри у підказках файлів

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Here you can control if you want the popup window to contain a larger preview for the file, when moving the mouse over it
uk: Тут ви можете вказати, чи бажаєте ви, щоб у контекстній підказці було показано більший ескіз вмісту файла, коли ви наведете вказівник миші на відповідну позначку.

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings)
en: Show 'Delete' menu entries which bypass the trashcan
uk: Показувати елемент меню «Вилучити», що обминає смітник

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Check this if you want 'Delete' menu commands to be displayed on the desktop and in the file manager's menus and context menus. You can always delete files when hidden by holding the Shift key while calling 'Move to Trash'.
uk: Позначте з цей пункт, якщо ви хочете, щоб пункти меню «Вилучити» було показано на стільниці та в контекстному меню програми для керування файлами файлів. Ви зможете вилучати файли, тримаючи натиснутою клавішу Shift з одночасним викликом команди «Пересунути в смітник».

note: i18n: ectx: label, entry, group (FMSettings) i18n: ectx: whatsthis, entry, group (FMSettings)
en: Number of Open With items in the File menu
uk: Кількість пунктів у підменю «Відкрити за допомогою» меню «Файл»

note: i18n: ectx: label, entry, group (HTML Settings)
en: Standard font
uk: Типовий шрифт

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (HTML Settings)
en: This is the font used to display text in Konqueror windows.
uk: Цей шрифт використовуватиметься для показу тексту у вікнах Konqueror.

note: i18n: ectx: label, entry, group (HistorySettings)
en: Maximum number of history items per view
uk: Максимальна кількість пунктів журналу на перегляд

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for deleting a file.
uk: Запитувати про підтвердження щодо вилучення файла.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you delete a file without using the trash folder. Warning, deleted files can not be recovered, so it is recommended to leave this confirmation enabled.
uk: За допомогою цього пункту можна повідомити Konqueror про те, чи слід запитувати вас про вилучення файла, якщо ви не використовуєте теку смітника. Попередження: вилучені файли не можна відновити, рекомендуємо вам не вимикати цього підтвердження.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Trash)
en: Ask confirmation for move to trash
uk: Надсилати запит на підтвердження пересування до смітника

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: This option tells Konqueror whether to ask for a confirmation when you move the file to your trash folder, from where it can be recovered very easily.
uk: За допомогою цього пункту ви можете повідомити Konqueror про те, чи бажаєте ви підтверджувати дії з надсилання файла до теки смітника, звідки такі файли легко поновити.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Trash)
en: If true, when opening a session from within the sessions dialog the tabs will be opened inside current window.
uk: Якщо позначено, під час відкриття сеансу з діалогового вікна сеансів, вкладки відкриватимуться у поточному вікні.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
uk: Пере&хід

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
uk: В&ікно

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uk: Додатковий пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Location Toolbar
uk: Пенал адреси

note: i18n: ectx: ToolBar (bookmarkToolBar)
en: Bookmark Toolbar
uk: Пенал закладок

en: Und&o: Closed Tab
uk: Верну&ти: Закриту вкладку

en: Und&o: Closed Window
uk: Верну&ти: Закрите вікно

en: Und&o
uk: Верн&ути

en: The page you are trying to view is the result of posted form data. If you resend the data, any action the form carried out (such as search or online purchase) will be repeated.
uk: Сторінка, яку ви намагаєтесь переглянути, отримана у результаті відсилання даних форми на сервер. Якщо відіслати дані форми ще раз, будь-яку дію, до якої призвели дані форми, буде виконано ще раз (наприклад, пошук або придбання чогось в магазині).

[ctx: @title:window]
en: Warning
uk: Попередження

en: Resend
uk: Надіслати ще раз

[ctx: Execute an executable file]
en: Execute it
uk: Виконати його

[ctx: The user has to decide whether to execute an executable file or display it]
en: <tt>%1</tt> can be executed. Do you want to execute it or to display it?
uk: <tt>%1</tt> можна виконувати. Хочете виконати цю програму чи просто показати вміст?

[ctx: Display an executable file]
en: Display it
uk: Показати

[ctx: The user has to decide whether to execute an executable file or not]
en: <tt>%1</tt> can be executed. Do you want to execute it?
uk: <tt>%1</tt> можна виконувати. Хочете виконати цю програму?

en: Save As
uk: Зберегти як
