searchbarplugin - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Search Bar<p>Enter a search term. Click on the icon to change search mode or provider.</p>
uk: Панель пошуку<p>Введіть ключ пошуку. Натисніть піктограму, щоб змінити режим пошуку або рушій.</p>

en: Search Bar
uk: Панель пошуку

en: Focus Searchbar
uk: Фокус на панелі пошуку

en: Find in Page...
uk: Знайти на сторінці…

en: Find in This Page
uk: Знайти в цій сторінці

en: Select Search Engines...
uk: Виберіть пошуковий рушій...

en: Add %1...
uk: Додати %1…

note: i18n: ectx: ToolBar (locationToolBar)
en: Search Toolbar
uk: Панель пошуку

en: Set Uri Shortcuts
uk: Встановити скорочення Uri

en: Name:
uk: Назва:

en: Shortcuts:
uk: Скорочення:
