uachangerplugin - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Change Browser Identification
uk: Змінити ідентифікацію навігатора

en: Other
uk: Інше

[ctx: %1 = browser version (e.g. 2.0)]
en: Version %1
uk: Версія %1

[ctx: %1 = browser version, %2 = platform (e.g. 2.0, Windows XP)]
en: Version %1 on %2
uk: Версія %1 у %2

[ctx: %1 = browser name, %2 = browser version, %3 = platform (e.g. Firefox, 2.0, Windows XP)]
en: %1 %2 on %3
uk: %1 %2 у %3

en: Default Identification
uk: Типова ідентифікація

note: i18n("Reload Identifications"), this, SLOT(slotReloadDescriptions()), 0, ++count );
en: Apply to Entire Site
uk: Застосувати до всього сайта

en: Configure...
uk: Налаштувати...

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (extraToolBar)
en: Extra Toolbar
uk: Додатковий пенал
